הצטרפות למשפחת 'השיבם'

מעוניינים להתנדב בהגשת עזרה ראשונה נפשית
ולהרגיש סיפוק ותחושת שליחות עצומה?

 

עמותת "הביננו" מפעילה מוקד טלפוני ומוקד מקוון (צ'אט) שבו אנשים פונים בעת מצוקה לעזרה ולקבלת ייעוץ, תמיכה רגשית, הקשבה ואמפתיה. צוות מוקדנים הפועלים בהתנדבות זמין בטלפון ובצ'אט בכל שעות היממה ועומד הכן לסייע בכל דרך אפשרית ולהקל על סבלם של הפונים.

ביחד נציל אותם

למוקד "השיבם" פונים גברים, נשים ובני נוער המתמודדים עם בעיות שונות ומגוונות, בהן: חרדות, בדידות, דיכאון, בעיות התנהגות, דילמות חינוכיות, בעיות בריאותיות והשלכות שונות שלהן, משברים על כל ציר מעגל החיים, פיטורין ועוד ועוד.

התמיכה שלנו בקו החם של "השיבם" אינה מהווה טיפול נפשי אלא סיוע שמטרתו הקשבה, תמיכה והכוונה ראשונית להמשך טיפול בהתאם לצורך. הפנייה נעשית באנונימיות מלאה ונשמרת בדיסקרטיות מוחלטת.

באם אתם בעלי לב רגיש ואוהבים לעזור לזולת ולהושיט לו יד ברגעים קשים, אתם מוזמנים ליצור קשר ולהירשם להכשרה לעזרה ראשונה נפשית. ולאחר מכן להתחבר למוקד. יש לציין, כי החיבור למוקד הטלפוני או המקוון אינו מחייב לענות בפועל ואינו דורש הקדשת זמן מוגדר לצורך כך.

ישנם מספר רב של מוקדנים מחוברים בכל עת ומי מהם שיכול באותו רגע, לוקח את הפנייה ומקדיש לפונה את תשומת הלב לה הוא זקוק.
בואו להצטרף לצוות המוקדנים ולתת עזרה ראשונה נפשית לאנשים הנמצאים במצוקה רגשית דרך התכתבות במוקד הצ’אט והטלפוני של מוקד השיבם

המוקדנים מקבלים

המוקדנים נותנים

איך עובד המוקד?

ובכן: המוקד מתחלק ל2 חלקים, המוקד הטלפוני, והמוקד המקוון. להלן הסבר איך המוקדים עובדים.

המוקד הטלפוני

במוקד הטלפוני המוקדנים מקבלים שיחות לטלפון הנייד ונותנים מענה נפשי ראשוני דרך הקשבה ואמפתיה לפונה, תוך ליווי מקצועי מצוות המוקד.

המוקד המקוון

במוקד המקוון המוקדנים מתכתבים בצ'אט – אפליקציה מיוחדת המותקן על מכשיר הטלפון, לצורך התנדבות במוקד המקוון יש צורך בטלפון חכם או טאבלט.

רגשות המוקדנים המחממים את הלב

הרשמה למוקד השיבם

פנייתכם תעבור להנהלה המקצועית על מנת לקבוע אתכם ראיון לבדיקת התאמה להצטרפות למוקד השיבם.

ברוכים הבאים

למשפחת השיבם

פרסומים

הרשמה לסדנא

ההרשמה נסגרה

לפרטים על סדנאות נוספות ניתן להירשם בניוזליטר ונעדכן לקראת הסדנא החדשה

הרשמה למוקדנים ומוקדניות

הרשמה לגברים

הרשמה לנשים

לידיעתכם הסדנא כבר התקיימה
ניתן לעקוב כאן באתר לגבי סדנא נוספת לנשים