סדנת קלף הקסם – לקשיי התארגנות

מטפלים ומחנכים מכל רחבי הארץ התכנסו לסדנת "קלף הקסם" פורצת הדרך לשיפור תפקודים ניהוליים

 סדנת "קלף הקסם – כלי עוצמתי לשיפור יכולות ארגון ותפקודים ניהוליים", בהנחיית הרב אלכסנדר מושקוביץ, משכה אליה עשרות אנשי מקצוע מתחומי החינוך והטיפול. הסדנה, זכתה להצלחה רבה בקרב המשתתפים, שיצאו ממנה עם כלים חדשים ומהפכניים לסייע לילדים ומטופלים להתמודד עם קשיים בתפקודים ניהוליים.

"קלף הקסם" – מהפכה בתחום התפקודים הניהוליים

"קלף הקסם" הוא כלי חדשני וייחודי שפותח במיוחד עבור ילדים המתמודדים עם קשיים בארגון, תכנון, ניהול זמן, השלמת משימות ועוד. הכלי, המבוסס על עקרונות פסיכולוגיים מוכחים, מאפשר למטפלים ומחנכים להעניק לילדים את הכלים והתמיכה הדרושים להם כדי לשפר את התפקודים הניהוליים שלהם ולהצליח בתחומים הלימודיים, החברתיים והאישיים.

המשתתפים בסדנה זכו להיכרות מעמיקה עם "קלף הקסם" ולמדו כיצד להשתמש בו בצורה יעילה ואפקטיבית. הסדנה כללה מגוון רחב של תרגילים, הדגמות וסימולציות, שאפשרו למשתתפים להתנסות בכלי ולהתאים אותו לצרכים הספציפיים של הילדים והמטופלים שלהם.

המשתתפים משתפים בחוויותיהם

יוסף עו"ס שיתף: "הסדנה הייתה מרתקת ומעשירה. יצאתי ממנה עם כלים פרקטיים ויעילים שאני כבר מיישם בעבודה עם הילדים. אני בטוח ש'קלף הקסם' יעזור לי לעשות שינוי משמעותי בחייהם."

משה, מטפל רגשי הוסיף: "הרב מושקוביץ הוא מרצה מרתק ומעורר השראה. הוא הצליח להעביר את החומר בצורה ברורה, מעניינת ונגישה. אני ממליץ בחום על הסדנה לכל מי שעובד עם ילדים ומעוניין לעזור להם להצליח."

בשל הביקוש הרב, הסדנה הוקלטה וכעת זמינה לצפייה אונליין. אנשי מקצוע המעוניינים לראות את "קלף הקסם" ולהשתתף בסדנה הדיגיטלית מוזמנים לבקר באתר כאן.

אל תפספסו את ההזדמנות לרכוש כלי מהפכני שיעזור לכם לשפר את חייהם של ילדים ומטופלים רבים!

הרשמה לסדנא

ההרשמה נסגרה

לפרטים על סדנאות נוספות ניתן להירשם בניוזליטר ונעדכן לקראת הסדנא החדשה

הרשמה למוקדנים ומוקדניות

הרשמה לגברים

הרשמה לנשים

לידיעתכם הסדנא כבר התקיימה
ניתן לעקוב כאן באתר לגבי סדנא נוספת לנשים