"תוכנית GYE - מסלול לטיפול עצמאי בהתמכרויות"

המלצה על תוכנית GYE

אנחנו  בעמותת הביננו מכירים וערניים לקשיים שמתמודדים עמם אנשים במאבק בעניינים של קדושה התמכרויות לאינטרנט ושליטה עצמית בנושאים אלו. זו מאבק חיים שמצריכה את הכלים המתאימים להתמודדות היומיומית.

 אנחנו ממליצים בחום על תוכנית GYE, שמשתמשת במערכת של "עזרה עצמית", המספקת מענה פסיכולוגי להבנת הבעיה, ומנגישה כלים מחקריים מרחבי העולם.

התוכנית יעילה במיוחד אם:

– אתה מתקשה להפסיק עם חוסר שליטה בענייני קדושה.

– אתה מרגיש שאין לך תוכנית פעולה מסודרת.

– אתה מסוגל לקרוא, ללמוד קורסים באופן עצמאי ולתרגל תרגילים באופן עצמאי.

תוכנית GYE מציעה לך ידע, תמיכה, וכלים מעשיים שיכולים לעזור לך לעבור שינוי משמעותי. אם אתה כבר בתהליך של טיפול אישי או קבוצתי, GYE יכולה להיות השלמה עצמאית ויעילה למה שכבר קיים בחייך.

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לתוכנית חשובה זו, לקחת את השליטה על החיים שלך בידיים שלך. אנחנו מבינים שהמאבק שלך אינו פשוט, אבל אנו מאמינים שאתה יכול להשיג שינוי משמעותי ולחזור לחיים בריאים ומאוזנים יותר!

תוכנית GYE בונה לך מסלול פרקטי ומובנה שיכול לעזור לך להתמודד עם החוויה שלך בדרך חדשה, ולמצוא את הכוח שבתוך עצמך לעמוד במאתגרים. התוכנית בנוי עם כלים וחומרים ממגוון של מקורות מחקריים, כולל טכניקות שנחקרו כיעילות כמו Fortify, SMART Recovery, ACT ו-Mindfulness, וכן פורמים ותמיכה הדדית לכל אורך הדרך!

התמיכה והמשאבים שתוכנית GYE מציעה, יכול להקנות לך את התמיכה הנוספת שאתה זקוק לה. בין אם אתה זקוק לקהילה של אנשים שמתמודדים עם אתגרים דומים, או רק למקום שבו אתה יכול ללמוד ולהתרגל בצורה עצמאית,GYE יכולה להיות המקום בו אתה יכול למצוא מה שאתה מחפש.

תהליך השינוי אולי לא יהיה קל, אבל הוא אפשרי. וכאשר אתה נלחם למען חיים מאוזנים ובריאים יותר, התכונית של –GYE יהיה לצידך, ומציעים כלים, תמיכה, ומענה לכל שאלה.

זו זמן לקחת צעד חשוב במען חיים משופרים. ואנו מזמינים אותך להצטרף לתוכנית שכבר עזר לרבות ולהתחיל את מסע השינוי שלך.

בהצלחה עם המון כוחות!

נ.ב. אין לנו שום קשר לתוכנית GYE, מדובר בהמלצה בלבד

הרשמה לסדנא

ההרשמה נסגרה

לפרטים על סדנאות נוספות ניתן להירשם בניוזליטר ונעדכן לקראת הסדנא החדשה

הרשמה למוקדנים ומוקדניות

הרשמה לגברים

הרשמה לנשים

לידיעתכם הסדנא כבר התקיימה
ניתן לעקוב כאן באתר לגבי סדנא נוספת לנשים